Cvičení v orlovně / Вправи в орла

18. 03. 2022 /

Ukrajinské maminky, které by se chtěly hýbat a přijít na jiné myšlenky, jsou srdečně zvány zdarma každý čtvrtek od půl šesté na cvičení na orlovně (Masarykovo náměstí 223/2, Šlapanice). Podložky budou zapůjčeny, boty nejsou třeba.

Více

Materiální sbírka pokračuje

17. 03. 2022 /

V zařízení Masarykovy univerzity máme v tuto chvíli ubytováno již téměř 70 osob. Jedná se většinou o maminky s dětmi. Pro jejich pohodlí nám velmi pomohly věci a materiál vybraný veřejnou sbírkou, která se konala minulý týden.

Rádi bychom ještě některé věci doplnili, proto si dovolujeme vyhlásit materiální sbírku znovu. Proběhne v pondělí 21. března od 14.00 do 18.00 hodin v areálu Masarykovy univerzity ve Šlapanicích, Nádražní 58.

Více

Finanční sbírka na pomoc uprchlíkům ve městě Šlapanice

17. 03. 2022 /

Město otvírá finanční sbírku na humanitární pomoc uprchlíkům, která má podpořit válečné uprchlíky, kteří se ocitli přímo v našem městě a našli zde útočiště. Chcete-li pomoci prostřednictvím města, transparentní účet je veden u České spořitelny: 6146422369/0800. Děkujeme.

Více

Varování Policie ČR / Попередження поліції Чеської Республіки

16. 03. 2022 /

Pro potřeby informování občanů Ukrajiny, kteří na našem území hledají útočiště, Policie ČR připravila soubor informací o možných rizicích v podobě video spotu, audio spotu a letáku. 

Для потреб інформування громадян України, які шукають притулку на нашій території, Поліція Чеської Республіки підготувала пакет інформації про можливі ризики у вигляді відеоролика, аудіо-роту та листівки.

Více