Setkejte se s městským architektem Šlapanic!

10. 07. 2017 /

Uvažujete o stavební úpravě, rekonstrukci, novostavbě? Není vám lhostejný stav veřejných prostor v okolí Vašeho bydliště? Zajímáte se o budoucnost urbanistického rozvoje Šlapanic?
Už více než rok pro město pracuje externí městský architekt - Ing. arch. Stašek Žerava. Díky jeho zkušenostem z oblasti územního plánování, urbanismu je odbornou oporou rady a zastupitelstva při pořizování nového územního plánu, při jednání s developery a při konzultacích a posuzování stavebních záměrů občanů.

Dosavadní zkušenost ukazuje, že by bylo velmi účelné, aby se nejenom velcí developeři, ale i drobní stavebníci a jejich architekti přišli s městským architektem poradit hned při vzniku záměru, před zahájením projekčních prací
- ne až nad hotovým projektem, kde případná úprava stojí zbytečný čas i náklady.
Abychom občanům, developerům, zastupitelům atd. setkání s městským architektem usnadnili, dohodli jsme se na zavedení "hodin pro veřejnost".
Každou druhou středu (jednou za 14 dní - poprvé 12. 7. 2017) bude městský architekt přítomen na šlapanické radnici v době od 13:30 do 18:00, aby mohli přijít i zaměstnaní občané. Využijte této možnosti - kdokoliv se s městským architektem může setkat, poradit, podiskutovat a především konzultovat své stavební záměry - ať už po předchozí dohodě, anebo bez ní.

Kontaktovat pana Žeravu můžete na emailu: zerava@atelierbonmot.cz