Příjem a výdej dokladů bude od pondělí částečně obnoven

22. 5. 2026 / Z radnice

Od pondělí 25. května 2026 bude ve Šlapanicích částečně zprovozněn odbor správních činností. Na úřadě bude opět probíhat příjem a výdej občanských průkazů a cestovních pasů, zatím však v omezeném provozu, pouze pro předem objednané klienty!

Agenda bude vyřizována od pondělí do čtvrtka ve standardních otevíracích hodinách úřadu.

Všechny zhotovené doklady, které byly podány na pracovišti ve Šlapanicích, jsou opět k vyzvednutí na tomto pracovišti.

Pro objednávku využijte systém: https://www.slapanice.cz/objednani-na-urad#osc 

Provizorní kancelář odboru se nachází v jiné části budovy. Přístup je možný průchodem přes vestibul a dvůr úřadu, následně v 1. mezipatře po pravé straně chodby.

Upozorňujeme, že přístup do kanceláře není bezbariérový.

Děkujeme za pochopení a trpělivost.