Velký volejbalový úspěch šlapanických juniorek

04. 09. 2019 /

V sobotu 24. 8. 2019 se juniorky volejbalového oddílu TJ Sokol Šlapanice staly vícemistryněmi ve volejbalu na Mistrovství ČR přeboru ČOS 2019. Kromě stříbrných medailí, poháru a dárkového koše si odvezly cenné herní zkušenosti, protože si na jednom místě mohly zahrát s ligovými i extraligovými juniorkami z celé ČR.

Ve skupině porazily Šternberk KKY (extraliga) 2:0, Frýdek Místek (extraliga) 2:0, Ostravu A 2:0 a Českou Třebovou 2:0. I v semifinále se děvčatům dařilo a přesvědčivě porazily Zlín 2:0. Až ve finále je zastavil domácí extraligový Šternberk JKY se dvěma hráčkami z reprezentace. I přesto holky neskutečně zabojovaly, jeden set urvaly pro sebe (28:26) a tak prohra 1:2 a stříbro na krku bylo jejich velké vítězství.

V jednom dnu a po náročné přípravě (včetně pátečního tréninku) holky zvládly odehrát 6 náročných zápasů a to v nesnesitelném vedru a vydýchaném vzduchu, který v hale byl. Za to zaslouží náš velký obdiv.

Sestava: Pája Nesrovnalová, Evča Jurníčková, Peťa Kožoušková (c), Terka Hrochová, Kika Světlíková, Simča Řeháková, Lucka Mičánková, Lucka Podsedníková, Natka Zelená, Barča Kožoušková a Stázka Drápalová. Trenéři: Ivana Zelená a Petr Zeman.

Ještě bych rád poděkoval řidičům paní Nesrovnalové a panu Podsedníkovi za odvoz a celý den strávený fanděním. Díky.  

Takže závěrem, krásný vstup do ligové sezóny juniorek 2019 a doufáme, že nás fanoušci přijdou podpořit, protože jak říká klasik... zřejmě dobrej oddíl :)  

za tým juniorek sepsali Šlíza a Zemák