Oslavy 80 let domova pro seniory Sokolnice

16. 9. 2022 od 11:00 h

Srdečně vás zveme na Oslavy 80 let založení domova pro seniory Sokolnice, které se konají 16. září 2022 od 11 hodin v zámeckém areálu našeho domova.

Součástí oslav bude také v sobotu 17. září 2022 pořádání Mezigeneračního dne a Dne otevřených dveří.

Vážení přátelé,

dovolte nám, abychom Vás pozvali na oslavu 80 let založení domova, která se bude konat v pátek 16.9. a bude pokračovat v sobotu 17.9.2022 Mezigeneračním dnem a Dnem otevřených dveří v prostorách zámeckého areálu. Představíme Vám naše zařízení a ukážeme, jak během času docházelo k proměnám. 
Provedeme Vás historií a současností domova. Je pro Vás připraven rozmanitý kulturní program a bohatý jarmark. Páteční den zahájíme uvítáním představitelů zástupců zřizovatele Jihomoravského kraje a samosprávy okolních obcí a to od 11:00 hodin. Pestrý program bude zakončen ve 19:30 hodin slavnostním koncertem. Uvítáme také naše přátele z partnerského domova důchodců v Seredi ze Slovenské republiky a Domova pro seniory Nopova z Brna.
Sobota naváže na páteční oslavy oblíbeným již tradičním Mezigeneračním dnem, při kterém se setkávají děti, rodiče i jejich prarodiče, aby společně plnili různé zábavné úkoly a soutěže. Děti budou po slnění úkolů odměněny sladkým dárečkem.
Pro seniory je také připraven bohatý program např. sportovní vyžití při „Seniorské olympiádě“ nebo ochutnávka tradičního sladkého i slaného pečiva. Součástí bude i výstava jimi vytvořených výrobků při aktivizacích v domovech. 

Jménem všech klientů a zaměstnanců Domova pro seniory Sokolnice 
Vás srdečně zve 
MVDr. Petr Nováček, ředitel domova.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Plakát ke stažení (PDF 7.65 MB)

Plakát

 

Místo konání:

Domov pro seniory SOKOLNICE, příspěvková organizace na zámku, Zámecká, Sokolnice

49.11886597 16.72733879