Město Šlapanice má druhé nejlepší webové stránky v Jihomoravském kraji

19. 03. 2012 /

V krajském kole soutěže Zlatý erb 2012 o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí získalo město Šlapanice dvě ocenění. Druhé místo za nejlepší webové stránky a druhé místo v kategorii Nejlepší elektronická služba za verzi stránek pro seniory.

Město Šlapanice se této soutěže účastnilo poprvé v souvislosti se spuštěním nových webových stránek.

Ceny vítězům krajského kola soutěže Zlatý erb 2012 předali v pondělí 19. března 2012 na slavnostním ceremoniálu hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek, náměstek hejtmana Ivo Polák a předseda krajské poroty Jan Forbelský.

V kategorii webových stránek měst získal první místo Vyškov - http://www.vyskov-mesto.cz, a na třetím místě, stejně jako loni, porota vyhodnotila webovou stránku Oslavan - http://www.oslavany-mesto.cz.

V kategorii webových stránek obcí zvítězily Ostrovačice - http://www.ostrovacice.eu , těsně za nimi se umístila webová stránka obce Vranovice - http://www.vranovice.eu  a na třetím místě webová stránka obce Ketkovice - http://www.ketkovice.cz .

V kategorii „Elektronická služba“ zvítězil web Boskovic s velmi pěknou digitalizovanou kronikou města a na třetím místě ekologická stránka ENVIRO obce Senorady.

Podrobné výsledky naleznete na stránkách soutěže http://zlatyerb.obce.cz