Uzavírka křižovatky Řípská a Tuřanka v Brně

07. 08. 2018 /

Z důvodu stavebních úprav křižovatky Řípská × Tuřanka v Brně je od pondělí 6. srpna 2018 do ukončení prací (předpoklad 26. srpna 2018) výrazně omezen provoz veškeré dopravy v této křižovatce.

V předpokládaném termínu od 6. 8. do 19. 8. 2018 proběhne úplná uzavírka komunikace ve směru na Tuřany. Pro všechna motorová vozidla bude uzavřena ulice Tuřanka ve směru Tuřany. Na křižovatce bude zachován provoz mezi letištěm a Slatinou a to jedním jízdním pruhem v každém směru. Objízdná trasa ze směru Tuřany bude vedena po ulici Průmyslová, Švédské valy, Řípská ke kruhovému objezdu a po ulici Hviezdoslavova. Objízdná trasa ze směru Vyškov (silnice II/430) bude vedena po ulici Hviezdoslavova, Řípská, Švédské valy a Průmyslová.

V předpokládaném termínu od 20. 8. do 26. 8. 2018 proběhne úplná uzavírka komunikace ve směru na Šlapanice. Pro všechna motorová vozidla bude uzavřena ulice Tuřanka ve směru Šlapanice. Na křižovatce bude zachován provoz mezi letištěm a Slatinou a to jedním jízdním pruhem v každém směru. Objízdná trasa ze směru Tuřany bude vedena po ulici Průmyslová, Švédské valy, Řípská ke kruhovému objezdu a po ulici Hviezdoslavova. Objízdná trasa ze směru Vyškov (silnice II/430) bude vedena po ulici Hviezdoslavova, Řípská, Švédské valy a Průmyslová.

Podrobnosti na webu MČ Brno - Slatina

Změny v MHD na webu DPMB