Návrh nového územního plánu města Brna

15. 04. 2020 /

Město Brno zveřejnilo návrh nového územního plánu na webových stránkách www.upmb.brno.cz. Najdete na nich aktuální termíny a informace k jeho veřejnému projednání nebo podání námitek a připomínek, ale také bezplatné kontakty pro další dotazy. Jak se bude v příštích letech rozvíjet Brno? Kde bude možné stavět nové ulice, čtvrti, silnice nebo tramvajové tratě? Nejen tato témata budou představena v online prezentaci návrhu nového územního plánu, která bude vysílána živě. Přenos můžete sledovat ve čtvrtek 16. dubna od 17 hodin na Facebooku https://www.facebook.com/Kancelar.architekta.mesta.Brna. Po prezentaci bude vyhrazen prostor pro vaše dotazy, které můžete posílat online přes web SLI.DO pod heslem #brnoup. Ptát se můžete i ve zprávách na https://www.facebook.com/Kancelar.architekta.mesta.Brna.

Můžete si také zdarma stáhnout publikaci Průvodce Brňana novým územním plánem na webu www.kambrno.cz/uzemniplan nebo rovnou tady (velikost souboru 12,4 MB).

Pokud hledáte k návrhu nového územního plánu další informace, podívat se můžete také na jednotlivé videoprezentace, například i k tématu dopravy. Další videa budou postupně zveřejněny na webu www.kambrno.cz/uzemniplan.