Spuštěno Slavkovské tržiště na podporu podnikání

24. 04. 2020 /

MAS Slavkovské bojiště v pondělí 20. dubna 2020 spustila nový projekt „Slavkovské tržiště“ na podporu podnikatelů na svém území. Na základě aktuální situace spojené s prevencí šíření viru SARS-CoV-2, byly mimo jiné uzavřeny hotely, restaurace a spolu s nimi přišli o tržby i farmáři, kteří do těchto zařízení za normálních okolností dodávají své výrobky. Byl proto spuštěn nový web www.slavkovsketrziste.cz a facebookový profil www.facebook.com/Slavkovsketrziste.  

Restaurace, pivovary, vinaři a farmáři stále fungují formou výdejních okének nebo rozvozu. Cílem projektu je sdružit tyto subjekty, pomoci jim s propagací a dostat tak jejich aktuální nabídku produktu a služeb do povědomí široké veřejnosti. V rámci internetových stránek byly nabídky rozděleny na Restaurace, Nápoje, Hotely, Potraviny (Farmářské výrobky), Služby a Volný čas. Uvedený seznam není konečný a stále probíhá jeho aktualizace. Registrace v rámci tržiště je zdarma a podnikatelské subjekty byly s možností registrace oslovovány MAS, ale zároveň se mohou přihlásit o registraci také sami. 

Zájemci z oblasti Slavkova, Šlapanic a Bučovic se mohou ozvat na e-mail tomanova@slavkovskebojiste.cz a poslat svoji nabídku ke zveřejnění.

Další informace: http://slavkovskebojiste.cz/2020/04/22/slavkovske-trziste/