Městská knihovna bude opět otevřena

29. 04. 2020 /

Městská knihovna Šlapanice bude znovu otevřena v úterý 5. května 2020 dle běžných půjčovních hodin. V souvislosti s preventivními opatřeními potřebnými stran snížení pravděpodobnosti nákazy virem COVID-19 žádáme návštěvníky knihovny o dodržování následujících pokynů:

  • Ode dne otevření, tj. úterý 5. 5. 2020 od 13.00 (dále dle běžné otevírací doby), bude knihovna přístupná pouze registrovaným čtenářům (případně nově se registrujícím) - nebude možné, aby tu děti a dospělí trávili svůj volný čas, tak jak tomu bylo dosud.
  • Během otevírací doby mohou být ve výpůjčních prostorách najednou pouze 4 osoby a zároveň bude nutné dodržovat odstupy min. 2 m (netýká se rodinných příslušníků).
  • Vstup do knihovny bude možný jen s ochrannými prostředky, tj. roušky, příp. rukavice.
  • Pokud nebude mít návštěvník své ochranné rukavice, u vstupu do knihovny provede dezinfekci rukou, přičemž dezinfekční prostředek zajistí provozovatel knihovny.
  • V prostorách knihovny bude možné se zdržovat pouze nezbytnou dobu potřebnou na výběr knih.
  • Až do odvolání nebude v provozu veřejný internet a toalety.
  • Dostupné knihy v on-line katalogu https://slapanice.tritius.cz/ si lze též objednat telefonicky (725 508 076 dospělí, 725 508 078 dětské), nebo e-mailem na knihovna@slapanice.cz. Knihy takto objednané od 9.00 do 11.00 hod. (v dětském oddělení po, stř, pát, od 11.30 do 15.00 hod.) nachystáme k výdeji následující otevírací den.

Tato opatření budou platit do doby, než bude možné přejít k plnému provozu. Prosíme o pochopení a dodržování těchto pokynů, jsou důležité pro Vás i pro nás.

Vaše knihovna

 

Ke stažení:

Informace pro návštěvníky (PDF 101.89 kB)

Informace pro návštěvníky (JPG 696.75 kB)