Tříkrálová sbírka 2021

04. 01. 2021 /

I když radost kvůli epidemiologické situaci nemůžeme přenášet prostřednictvím koledníků, kteří zazvoní u Vás doma, nacházíme pro její šíření jiné cesty.

Kdo by chtěl přispět na tradiční Tříkrálovou sbírku, má možnost tento pátek 8. ledna 2021 od 8.00 do 18.30 a v sobotu 9. 1. od 8.00 do 11.00 ve Šlapanicích u prodejen Albert, Penny a u potravin na náměstí. Budou zde vedoucí skupinek s kasičkami. Na všech místech si také můžete vyzvednout křídy, cukříky, nálepky na dveře a letáčky. Jedna kasička bude od úterý 5. do neděle 10. ledna 2021 také v kostele Nanebevzetí Panny Marie ve Šlapanicích.

Mimo kasičky je možné poslat také dárcovskou SMS nebo příspěvek přímo na účet této sbírky.

Sbírka je připravena ve virtuální podobě na stránkách www.trikralovasbirka.cz, kde všem lidem dobré vůle zazpívají dětští koledníci a odtud je také možné do sbírky přispět prostřednictvím online pokladničky. Ta bude na stránkách až do 30. dubna. 

Součástí akce je tradičně Tříkrálový koncert, který se bude vysílat v přímém přenosu na ČT1 v neděli 10. ledna od 18 hodin. Lednový koncert bohužel proběhne bez přítomnosti těch nejdůležitějších, tedy koledníků v publiku.