Co jste s námi mohli zažít v roce 2022? Byla to Velikonoční stezka, Prázdninový zážitkovník, Podzimní stezka s liškou Eliškou a Vánoční stezka. 

Archív 2022 - Vydejte se na podzimní stezku

Ryšavá Eliška je pěkně zvědavá liška, co se vydala podzimní stezkou za poznáním. Oblečte se do podzimních plískanic, vydejte se po její stopě a zjistěte, co zajímavého se můžete dozvědět o lese a jeho obyvatelích, kteří možná bydlí jen kousek od vás... 

Odpovědní lístek si vyzvednete na prvním stanovišti u nádraží na Nádražní ulici nebo si ho můžete sami vytisknout. Stezka je přístupná do 14. listopadu.

Vyplněný lístek odevzdejte nejpozději do 18. listopadu 2022 na sekretariát nebo do schránky Městského úřadu Šlapanice, Masarykovo náměstí 7.

Od 28. listopadu budou pro děti, které odevzdají kartičku, nachystány sběratelské odznáčky a diplomy za účast. 

Ke stažení:

Odpovědní lístek (PDF 2.16 MB)

Mapa trasy (PDF 2.25 MB)

Pozn.: Pokud některý úkol najdete poškozený nebo bude chybět úplně, dejte nám prosím vědět na e-mail sekretariat@slapanice.cz. Stezka bude přístupná do 14. listopadu. Děkujeme.

Plakát

Archív 2022 - Prázdniny začínají!

Ahoj děti,

připravili jsme pro vás celoprázdninovou akci - Prázdninový zážitkovník. Pojďte s námi plnit úkoly - sbírat "šlapanické švestky" a vyplňovat deník, kde najdete řadu tipů a inspirace (nejen) na letošní prázdniny. Čekají vás také bonusové úkoly, které můžete splnit na 3 místech - v Městské knihovně Šlapanice, v Muzeu ve Šlapanicích a na vývěsce v Bedřichovicích.

A jak na to? Prvně si stáhněte a vytiskněte Prázdninový zážitkovník. Můžete ho vyplňovat v libovolném pořadí. Můžete psát, kreslit, malovat, přidat nálepky, obrázky z časopisu... zkrátka si deník vylepšit podle vlastních představ.

A když se vám některé dobrodružství nepodaří podniknout nebo nezvládnete splnit nějaký úkol? Nevadí, jen prosím nepodvádět. Tento deník není o tom, mít všechny kolonky do puntíku splněné, ale užít si prázdniny.

Akce trvá od 1. července do 31. srpna 2022 a je určena dětem do 15 let. Poté nejpozději do 9. září 2022 můžete vyplněný deník donést na podatelnu Městského úřadu na Masarykovo náměstí. Několik z vás, kteří splní úkoly šlapanické švestky, odměníme věcnými cenami a všichni si odnesete diplom. Deníky spolu s diplomy bude možné si vyzvednout od 26. září 2022 na stejném místě. 

Vaše náměty na další (nejen) prázdninová dobrodružství můžete posílat na e-mail info@slapanice.cz.

Přejeme vám krásné léto plné netradičních zážitků!

 

Ke stažení:

Prázdninový zážitkovník (PDF 5.88 MB) - tiskněte na A4 oboustranně (nastavte vazbu při kratším okraji), poté přehněte na půl a můžete prošít nebo secvaknout, vznikne tak sešit ve formátu A5

 


Projekty města Šlapanice
Městská knihovna Šlapanice
Senioři
Zdravé město
Odpady a svozy
Munipolis
Utility report

Pondělí a středa, tedy tzv. úřední dny, jsou vyhrazeny přímo práci na pracovišti a v tyto dny jsou Vám úředníci plně k dispozici na svých pracovištích. Potřebný servis vám poskytneme i v ostatní dny, ale protože úředníci během nich mohou vykonávat svou práci i mimo radnici, doporučujeme využít možnosti telefonického, e-mailového či elektronického objednání.

8:00 - 13:00 jsou otevřeny na brněnském pracovišti pouze pokladna a přepážky odboru dopravy a odboru správních činností - občanské průkazy, cestovní doklady, evidence obyvatel, Czech POINT, ověřování podpisu a listin.
8.00 - 14.00 je otevřena podatelna. 

8.00 - 13.00 jsou na pracovišti ve Šlapanicích otevřeny pouze pokladna a přepážky Odboru správních činností - občanské průkazy, cestovní doklady a evidence obyvatel.
8.00 - 11.00 a 12.00 - 13.00 je na pracovišti ve Šlapanicích otevřena přepážka Czech Point, ověřování podpisu a listin.
8.00 - 14.00 je otevřena podatelna. 

Pondělí a středa, tedy tzv. úřední dny, jsou vyhrazeny přímo práci na pracovišti a v tyto dny jsou Vám úředníci plně k dispozici na svých pracovištích. Potřebný servis vám poskytneme i v ostatní dny, ale protože úředníci během nich mohou vykonávat svou práci i mimo radnici, doporučujeme využít možnosti telefonického, e-mailového či elektronického objednání.

8:00 - 12:00 jsou na pracovišti v Brně otevřeny pouze pokladna a přepážky Odboru dopravy a Odboru správních činností - občanské průkazy, cestovní doklady, evidence obyvatel.
8:00 - 13:00 je na pracovišti v Brně otevřena pouze přepážka Czech POINT, ověřování podpisu a listin.
8.00 - 14.00 je otevřena podatelna. 

8.00 - 12.00 jsou na pracovišti ve Šlapanicích otevřeny pouze přepážky Odboru správních činností - občanské průkazy, cestovní doklady a evidence obyvatel.
8.00 - 11.00 a 12.00 - 13.00 je na pracovišti ve Šlapanicích otevřena přepážka Czech Point, ověřování podpisu a listin.
8.00 - 13.00 je otevřena pokladna. 
8.00 - 14.00 je otevřena podatelna. 

Není úřední den. Je otevřena pouze  pokladna (8 - 12 hod.), podatelna (8 13 hod.) a přepážka Odboru správních činností - Czech Point, ověřování podpisů a listin (8 - 13 hod.) na pracovišti MěÚ Šlapanice, Opuštěná 9/2, Brno.

Není úřední den. Je otevřena pouze pokladna (8 - 13 hod.), podatelna (8 13 hod.) a přepážka Odboru správních činností - Czech Point, ověřování podpisů a listin (8 - 11 hod.) na pracovišti MěÚ Šlapanice, Masarykovo nám. 100/7, Šlapanice.

Top